Nasza bohaterka – lamówka!

Ciuchy, jakie zakładamy do pracy, muszą być nie tylko wygodne, ale także wytrzymałe. Tutaj nie obowiązują zasady „fast fashion”, tunice kosmetycznej czy fartuszkowi nie wybaczymy, jeśli skurczy się w praniu, a jego kolor wyblaknie. Robiąc zakupy w popularnych sieciówkach mamy świadomość, że nabywamy „chwilową” modę, która ma taki charakter ze względu na zmieniające się trendy i… jakość właśnie!

Dotychczas odzież robocza traktowana była jako „zło konieczne”, które powinno po prostu posłużyć jak najdłużej. Na szczęście obecnie możemy być bardziej wybredne i wybierać te ciuchy, które łączą w sobie modę z wysoką jakością.

Jednym ze sposobów na to, by tunikę czy fartuszek można było pochwalić za trwałość i niezawodność, było obszycie materiału lamówką. Dobrej jakości obszywka bez wątpienia uratuje materiał przed strzępieniem oraz wzmocni ciuch na całej jego długości, lepiej niż jakikolwiek szew.

 

Lamówka - sposób na jakość

 

Poza tym lamówka pozostawia pole do popisu, jeśli chodzi o kolory – może się ona stać elementem niezwykle dekoracyjnym. Stąd ta mnogość kombinacji – do białej tuniki wszyliśmy lamówkę limonkową, a czarny fartuszek połączyliśmy ze wstawką różową. Z tą lamówką niezwykle ciekawie prezentuje się także biały fartuch, który dzięki niej nabiera zupełnie nowego charakteru.

Jak się okazuje, styl i jakość chętnie idą w parze. Dlatego też namawiamy Was gorąco – bądźcie wymagające!

Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Dodaj odpowiedź